O nas

„Miałam sześć lub siedem lat gdy oglądając przywieziony z Niemiec katalog IKEA zrozumiałam, że są na świecie ludzie, których rysunki zmieniają się w otaczająca nas rzeczywistość. Którzy sprawiają, że przedmioty i wnętrza wokół są piękne, fascynujące, praktyczne i przemyślane . Którzy potrafią tworzyć Dom dla innych ludzi. To było jak magia, a pewność , że wybrałam najwspanialszy zawód świata towarzyszy mi od tego deszczowego popołudnia aż do dziś”

Nazywam się Anna Kuk Dutka jestem architektką wnętrz i projektantką mebli. Absolwentką Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku architektury wnętrz i konserwacji mebla stylowego. Od 2004 roku kieruję działem wnętrz w rodzinnej firmie studio d5-dutka, od 2010 roku tworzę wnętrzarską markę Anchal. W swoim dorobku mam już kilkaset projektów prywatnych i komercyjnych zrealizowanych w Polsce i za granicą. Jestem laureatką oraz jurorem wielu branżowych konkursów . Współpracuję w roli eksperta z mediami branżowymi , a projekty mojego autorstwa prezentowane są na łamach polskich i zagranicznych magazynów poświęconych tematyce designu i wnętrz.

Przede wszystkim jestem jednak ogromną pasjonatką projektowania i ludzi. Za każdym razem, przy każdym nowym projekcie jestem zaszczycona , że pozwalają mi Państwo współtworzyć z Wami wasz Dom.

Nasza pracowania została wybrana na jedną z 15 najlepszych pracowni wnętrz w Polsce:

 

Zaufali nam między innymi:

 

 

Opinie naszych klientów:

 

„Fachowo, konstruktywnie i czytelnie wykonane projekty przyłączy. Szczególnie dobrze oceniane przez firmy wykonawcze. Co do projektów koncepcyjnych/wizualizacyjnych, to zawierają najnowsze trendy oraz… albo przede wszystkim trafiają w gusta klientów”

Jakub Cieśla

 

„Miałam przyjemność współpracować z firmą Anchal przy projektowaniu domu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Anią. Duże zaangażowanie i oryginalne projekty, które są dopasowane do oczekiwań klienta. Przez cały okres projektowania świetny kontakt . W ustalonym terminie otrzymałam pełną, rzetelną i bardzo szczegółową dokumentacje. Mimo zakończenia współpracy Pani Ania służy pomocą i rozwiewa wszelkie wątpliwości”

Monika Bachleda- Curuś

 

„Jeśli chodzi o opcję z nadzorem autorskim Studia Anchal, to gorąco polecam dla tych, którzy tak jak ja, nie mają czasu i pojęcia, by się tym samemu zająć, a jednocześnie zależy im, by ich wnętrze miało styl i smak. Współpraca ta była przyjemnością, kontaktem z ludźmi z pasją i ze sztuką i przerosła moje oczekiwania. Może podkreślę profesjonalizm i świetne wyczucie gustu klienta, przez co sama bym sobie ładniej nie zaprojektowała i nie wykonała mojego lofcika, nawet gdybym umiała to zrobić, przez co ja i moi bliscy cudownie się w nim czujemy. I uwaga – tekst nie jest sponsorowany”

Dagmara Kruzel

 

„Z pełną satysfakcją możemy stwierdzić , że prace zostały wykonane na najwyższym poziomie , z pełnym profesjonalizmem oraz zgodnie z wytycznymi Sądu.
Pani Architekt dala się poznać jako osoba z dużym doświadczeniem zawodowym, dobrą organizacją pracy, sumiennością i terminowością.
Wysoka jakoś projektu znalazła uznanie zarówno wśród Pracowników Sądu Rejonowego, jak i wykonawców inwestycji.
Zdecydowanie polecamy usługi tej pracowni projektowej innym Inwestorom”

Sąd Rejonowy w Bolesławcu

 

„Pani Anno!

Pozostaję pod silnym wrażeniem Pani kultury osobistej , uroku, dużego taktu, profesjonalności ,a przede wszystkim wyjątkowego smaku i wyczucia stylu .
Wielką przyjemnością dla mnie i mojej żony, było spotykanie się z Panią Anią i poznawanie wizualizacji  , jakie w wielkim stopniu miały wpływ na nasz wybór wystroju i klimatu, w jakim stworzyliśmy nasz dom.
Pozostajemy w dużej sympatii  i uznaniu dla Pani i jej sztuki komunikacji.”

Marek  Kapalski

 

„ Współpraca z Panią Anią to prawdziwa przyjemność, duże zaangażowanie i bardzo dobry kontakt o każdej godzinie, potrafi wyczuć gust klienta i jego oczekiwania, cieszę się bardzo, że nasz dom urządzała właśnie firma Anchal a rysunki techniczne bardzo dokładne .Nie możemy również ominąć pracowników firmy np od zamówień, Bardzo dobry kontakt.”

Dużą sympatią darzymy Panią architekt .

Iwona Wołoszyn